• info@truerockets.pl

sporty zespolowe

Osoba uważana jest mieć" niepełnosprawność ", jeśli on / ona ma upośledzenie fizyczne lub psychiczne, które znacznie ogranicza jedną lub więcej głównych czynności życiowych ma zapisu takiego upośledzenia lub jest traktowane jako posiadające taką utratę wartości. Osoby dyskryminowane, ponieważ mają znanych zrzeszeń lub relacje z jednostki z niepełnosprawnością są również chronione ".

Proszę zwrócić uwagę na zdanie w czerwonym atramentem i praticularly słowa pogrubione, że są większe. Jest bardzo ważne, aby zrozumieć, że nie trzeba po prostu "mieć" upośledzenie fizyczne lub psychiczne, które / tych czynności nerek (-ów) musi znacznie ograniczyć jednego lub kilku głównych czynności życiowych, a ponadto trzeba mieć dokumentację tego nerek (i / lub "być traktowane jako posiadające taką utratę wartości", co w zasadzie oznacza, że ??utrata wartości i to ograniczenia muszą być udokumentowane).

To jest ta informacja w czerwonym atramentem, który uświadomił mi wielką prawdę o pracy i niepełnosprawności: Musiałem wykonać pracę samodzielnie ustalać co moi impairements były i jakie działania wpłynęły one; Musiałem stać, że pacjent eksperta, który był również Pracownik Expert niepełnosprawnych! Oto jak opisuje "JAN wykwalifikowaną osobę z niepełnosprawnością":

"Wykwalifikowana osoba niepełnosprawna jest osoba, która spełnia uzasadniony umiejętności, doświadczenie, wykształcenie, lub inne wymogi pozycji pracy, że on / ona posiada lub chce, a kto może wykonać" podstawowe funkcje "pozycji z lub bez rozsądne noclegi. Wymaganie zdolność do wykonywania "niezbędne" funkcji zapewnia, że ??osoba z niepełnosprawnością nie będą rozpatrywane bez zastrzeżeń po prostu z powodu niezdolności do wykonywania marginalne lub przypadkowe funkcje pracy. Jeśli dana osoba posiada kwalifikacje do wykonywania podstawowych funkcji pracy z wyjątkiem ograniczeń spowodowanych niepełnosprawność, pracodawca musi wziąć pod uwagę, czy dana osoba może wykonywać te funkcje za pomocą racjonalnych usprawnień.

- autor artykułu